top of page

Hakkımızda

Biz kimiz?

Natumora Logo

Natumora, Akhisar’da 3 nesildir zeytinyağı üretimi yapan bir ailenin izinden giderek kurulmuş bir aile işletmesiyiz. Akhisar çevresinden ve Türkiye'nin farklı bölgelerinden yerel, doğal üretim ürünleri "good food good mood" (iyi gıda iyi ruh hali) ilkesiyle Natumora markası altında müşterilerimize sunuyoruz.

 

Ürünlerimizin katkı maddesi, koruyucu, gıda boyası
vb. içermeden doğal yöntemlerle üretilmesine özen gösteriyoruz. İçeriğindeki malzemelerden emin olduğumuz, nasıl üretildiğini bildiğimiz, kendi çocuklarımıza iç huzuruyla yedirdiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmaya gayret ediyoruz.

Natumora ürünleri gibi Türkiye'nin farklı bölgelerinde üretilen doğal, yerli üreticilerin ürünlerini de araştırıp, özenle seçerek Natumora Suadiye mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz. Hem mevsimlere göre hem
de yeni keşfettiğimiz ürünleri mağazamıza katmaya devam ediyoruz, sizleri de bu keşifleri tatmaya bekliyoruz.


Natumora, Sürdürülebilir ve lokal markalar kooperatifi Sür Lokal üyesidir.

Sür Lokal
dismekan_1080x.webp

Ekibimiz

Sağlıklı ve doğal ürünler için keyifle çalışan ekip üyelerimizle tanış.

Natumora

Natumora markası

Mora, Yunanistan’ın güneyindeki tarihi Peloponnesos yarımadasına verilen isimdir. Akhisar Moralılar Köyü, tarihte 93 Harbi olarak bilinen 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonrasında Mora Yarımadası’ndan gelen muhacirler tarafından oluşturulmuş bir yerleşmedir.
 

Natumora” markası ise natürel zeytin yağımızdan ve Akhisar’ın Mora Yarımadası kökenlerinden yola çıkarak oluşturulmuştur.

Zeytin ağacının tarihi milyonlarca yıl öncesine dayanmaktadır. Günümüz zeytinlerinin atası delice zeytinleri halen Girit’te, Kuzey Afrika’da, Orta Doğuda ve Mora Yarımadası’nda görülebilmektedir.

mora3.webp
olive-tree-brunch.jpg

Sağlıklı ve doğal ürünlerden haberdar olmak için

Aboneliğin için teşekkürler!

bottom of page