Hakkımızda
Mora
, Yunanistan’ın güneyindeki tarihi Peloponnesos yarımadasına verilen isimdir. Akhisar Moralılar Köyü, tarihte 93 Harbi olarak bilinen 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonrasında Mora Yarımadası’ndan gelen muhacirler tarafından oluşturulmuş bir yerleşmedir.

Natumora” ismi ise natürel zeytin yağımızdan ve Akhisar’ın Mora Yarımadası kökenlerinden yola çıkarak oluşturulmuştur.

Zeytin ağacının tarihi milyonlarca yıl öncesine dayanmaktadır. Günümüz zeytinlerinin atası delice zeytinleri halen Girit’te, Kuzey Afrika’da, Orta Doğuda ve Mora Yarımadası’nda görülebilmektedir.

Natumora, Akhisar’da 3 nesildir zeytinyağı üretimi yapan bir ailenin izinden giderek kurulmuş bir aile işletmesidir. Natumora, Akhisar ve çevresinden yerel doğal üretim ürünleri "good food good mood" (iyi gıda iyi ruh hali) ilkesiyle müşterilerimize sunmaktadır.


Akhisar'dan ve Ege Bölgesi'nden özenle üretilen, doğal ve yerel ürünleri Natumora markamızla sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin katkı maddesi, koruyucu, gıda boyası vb. içermeden doğal yöntemlerle üretilmesine özen gösteriyoruz.

Natumora doğal ürünleri gibi Türkiye'nin farklı bölgelerinde üretilen doğal, yerli üreticilerin ürünlerini de araştırıp, özenle seçerek Natumora Suadiye mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz. Hem mevsimlere göre hem de yeni keşfettiğimiz ürünleri mağazamıza katmaya devam ediyoruz, sizleri de bu keşifleri tatmaya bekliyoruz.